Megoldott

Beszakadt jàrda

Beszakadt jàrda

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    kijavítottàk a burkolatot
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Köszönjük bejelentését!

    A Jász utcai burkolati hiba feltárásáról társaságunk szeptember folyamán gondoskodik.

    Tisztelettel,

    Sebeszta Attila
    divízióvezető
    XIII. Kerületi Közsz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "beszakadt jàrda"-ról "Beszakadt jàrda"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés nevét "beszakadt jàrda"-ról "Beszakadt jàrda"-ra.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Klára!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt térkőburkolat a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Frangepán utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Garam utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ambrus Julianna
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Pozsonyi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére