Megoldott

Gyalogátkelő zöld lámpája nem világít

A Blaha Lujza téren a Népszínház utca felől a villamos járdaszigetre vezető gyalogátkelőnél a villamos járdasziget felőli oldalon a gyalogos forgalomirányító lámpa zöld jelzése nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították, már világít.
  • Erdős Szilveszter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. József krt. - Népszínház utca csomópontban észlelt, nem működő gyalogos zöld jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    M30 busz forduló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordított tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ferde oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabó Ervin tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére