Megoldott

Kátyúk a Veres Péter úton a XVI. kerületben

Anonim Járókelő

Kátyúk keletkeztek a tél során a XVI. kerületben a Veres Péter úton.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a bejelentést, a kátyúk felszámolása folyamatban van. Szeretném kérni, hogy a panaszokat az erre rendszeresített kozterulet@bp16.hu email címre szíveskedjenek küldeni.
    Köszönettel:

    Pappné...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére