Megoldott

Kiszáradt tuják

Csepelen a Sétáló utcában a Bölcsőde előtti két dézsákban kiszáradtak a tuják.
Kérem, amint az időjárás megfelelő lesz az ültetéshez cseréljék őket újakra.
Köszönöm szépen!

Egyuttal jelezném, hogy azt tapasztaltam idén mintha elmaradna ezeknek a dézsáknak a locsolása, a beültetett virágok egy része is volt már, hogy míg nem esett csak kókadozott.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Karácsony Sándor u. 10a

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap meg is érkeztek az új tuják. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Karácsony Sándor utcában található kiszáradt tuják pótlását Zöldterület-fenntartási Osztályunk beütemezte, hamarosan elvégzik a szükséges munkát. Szív
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött libikóka a Süsü játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozoga padok!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére