Megoldott

Nehézkes behajtás a parkolóba

Csepel a Katona József utca 5-7 és 9-11 társasházak parkolójának bejáratánál akkorára nött a fa gyökere által generált domb, hogy a gépjárművek alja rendszeresen leér.
Kérem, találjanak valami megoldást, hogy a megemelkedett részt az eredeti szinbe alakítsák vissza, ezáltal megszünjön az autók aljának leérése.

Segítségüket előre is köszönjük szépen!
Köszönettel,
Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült. Köszönjük szépen! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Alakulgat.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Juhú, ma reggel elkezdték a javítást, délutánra így áll:
  • Zonner Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    "kapacitásunk függvényében és műszaki szükségszerűség alapján rangsorolva."

    Persze azt nem írja a városgazda hogy akkor mégis mikorra akarják megjavítani az adott részt.
    Ha nincs elég erőforrásuk alk...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Katona József utca 7. számú társasház előtt található gyökérfelnyomódás javítása Útépítési Csoportunk nyilvántartásában szerepel. Tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gázcsap mellett mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Festő utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriási kátyúk a térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére