Megoldatlan

Beton a fűben

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/29816/beton-a-fuben

Kérem a Keve utca és az Arató Emil térnél lévő betont ismételten bejelenteni. Több, mint egy éve nem találtak keretet a költségvetésben a probléma megoldására. köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Keve u. 15

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    (Béna...)
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Mura-Mészáros Péter Úr!

    Köszönjük bejelentését!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a tárgyi esztétikai probléma kezelésére erőforrásokat jelenleg nem tudunk biztosítani.

    Kérjük válaszunk szíves
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy jelentsék be újra, köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter, örülök, hogy újra látom a bejelentését!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Köztisztaság"-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Köztisztaság"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére