Megoldott

Szemetes tele

Tele van a szemetes + a környéken is felütötte a fejét a szemét, főleg a villamosmegálló közelében.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Csengettyű utca

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt edényt munkatársaink a
    bejelentést követően, augusztus 8-án kiürítették és azóta is
    rendszeresen ürítik.

    Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére