Megoldatlan

Donkey Republic elfoglalja az összes bringatámaszt

Sziasztok,
A Donkey Republic nevű multicég rendszeresen elfoglalja az söszes bringatámaszt Budapesten. Mivel a bringatámaszok köztulajdonban vannak, egy magáncég nem sajátíthatja ki profitszerző céljaira. A cégnek nincs semmilyen jelenléte Magarországon, nincs irodájuk, nincs boltjuk, csk egyszerűen kitették a bringáikat mindenhova. Évek óta ezt csinálják, mit lehet ez ellen tenni?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi Lánchíd

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Hi Járókelő.hu,

    Thanks for dropping in!

    Your request (81470) has been received and is being reviewed by our support crew.
    We currently have a high sup
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Szabó Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elfordult jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kerékpártámasz rendbehozatala

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére