Megoldott

Undorító szeméthalom

Anonim Járókelő

A Hűvösvölgyi végállomás "város felőli végénél" van egy szelektív szemétgyűjtő sziget, és mellette/mögötte gusztustalan szemétlerakat van a használt ágymatractól kezdve minden. (Pedig nincs lomtalanítás!)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen hátul.
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég undorító még mindig.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ismét szeméthalom van a korábban megjelölt helyen,
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A honlapjukon 2013. április 29-én megjelent, névtelen felhasználó által, "Undorító szeméthalom" címmel tett bejelentéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A főváros kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére