Megoldatlan

Hadik András utca állapot

Kedves Járókelő,

A Hadik András utca és az Alsó Svábhegyi út kereszteződésében, a Hadik András utca 28. szám előtt kritikán aluli az út minősége.
A Hadik András utca 26 környékén egy korábbi aszfalt foltozás elhalálozott állapotban látható, továbbá egy óriási luk tátong út.
A Hadik András utca 22 környékén a fényképen szereplő területen több óriási mélyedés van, amin járművel csak 10km/órás sebességgel lehet biztonságban és szerkezeti károsodás nélkül áthaladni.
A Hadik András utca és a Fészek utca kereszteződésben falusi földút minőségű az útburkolat.
Köszönettel vennénk egy kis javítást.

Köszönettel,
Krizsanóczi Tibor

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alsó Svábhegyi út 21

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes válasza alapján a probléma a teljes körű felújítással oldható meg, ami folyamatban van, viszont 1 éven belül nem valószínű hogy megoldódik, így belső szabályzatunk alapján megoldatlan.
  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő,

    Az utca állapota folyamatosan romlik, semmilyen javítás nem történt.

    Köszönettel,
    Krizsanóczi Tibor
  • Krizsanóczi Tibor visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, August 7, 2019 12:19 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krizsanóczi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére