Megoldatlan

leszakadt utca tàbla

leszakadt utca tàbla

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kerekes u. 10

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra nincs felfüggesztve az utca tàbla.
  • Szabolcsi - Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Klára!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük elektronikus levelét. A megrongált tábla pótlása folyamatban van. Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus levélben egyaránt!
    Üdvözlettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére