Megoldatlan

Túl szűk járda a Bubi miatt

Tisztelt Illetékes,

A II. kerületi Margit híd budai hídfő északi oldalán van egy MOL Bubi állomás, amelynek a szélső kerékpártárolója nagyon közel van a kerékpárúthoz, így ha van ott bicikli a gyalogosok rákényszerülnek a kerékpárútra ami balesetveszélyes illetve kellemetlenségeket szül.

Kérem a szélső tárolót szüntessék meg.

Köszönöm! Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest Margit híd

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az illetékes válaszát. Talán néha a gyakorlat meghazudtolja az előírásokat, de akkor legyen megoldatlan.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0025637/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00049374

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy a gyűjtőállomást a vonatkozó Útügyi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ez természetes. De egy rossz tervezést, kivitelezést felül lehet vizsgálni, annak érdekében, hogy elkerüljük a mindennapi konfliktusokat. :)
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Meseteremet tudom idézni: "Tolerancia és odafigyelés a másik emberre."
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére