Megoldott

Beszakadó félben lévő járda

Tisztelt Illetékes,

A XII. kerületi Városmajor utca 33 szám előtt úgy tűnik mintha a járda be akarna szakadni, legalábbis néhány térkő meg van süllyedve és alatta lyuk látható.

Kérem orvosolják a problémát.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajor u. 33

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    A térkövek állapotát helyreállították.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidéki Önkormányzat
    1126 Budapest,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a javítás?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:
    Molnár Viktória

    From: Járókelő.hu [mailto:budapest@jarokelo.hu]
    Sent: Friday, Augu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület"-ra.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére