Megoldott

Hiányzó kuka

Tisztelt Illetékes,

az V. kerületi Széchenyi rakparton a Képviselő házhoz közel a parlament felé a kerékpárút/gyalogút mellett hiányzik egy kuka.

Kérem pótolják a hiányzó szemetest!

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi rkp. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Széchenyi rakparton hiányzó szemetes edényt az V. kerület pótolta.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "V. kerület"-ra.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére