Megoldatlan

Szétmállott táblatartó

Frissítés: 2020.03.13.
"a probléma továbbra sem oldódott meg, a táblát rögzítő betonalapzat egyik fele hiányzik. Kérem javítását."
----------
Tisztelt Illetékes,

A II. kerületi Kacsa utca/Bem rakpart kerékpárút találkozásánál van egy ,,A Pilis és Dunakanyar kerékpáros túraútvonal hálózata" tábla amelynek az egyik lábánál lévő beton tartóelem elkezdett szétmállani és már le is törtek belőle darabok.

Kérem javítsák ki a problémát, mielőtt kidől a tábla.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 44

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Érdemi válasz nem érkezett.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó csapata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes, A II. kerületi Kacsa utca/Bem rakpart kerékpárút találkozásánál van egy ,,A Pilis és Dunakanyar kerékpáros túraútvonal hálózata" tábla amelynek az egyik lábánál lévő beton tartóelem elkezdett szétmállani és már le is törtek belőle darabok. Kérem javítsák ki a problémát, mielőtt kidől a tábla. Köszönöm! Üdv, Fülöp Balázs"-ról "Frissítés: 2020.03.13. "a probléma továbbra sem oldódott meg, a táblát rögzítő betonalapzat egyik fele hiányzik. Kérem javítását." ---------- Tisztelt Illetékes, A II. kerületi Kacsa utca/Bem rakpart kerékpárút találkozásánál van egy ,,A Pilis és Dunakanyar kerékpáros túraútvonal hálózata" tábla amelynek az egyik lábánál lévő beton tartóelem elkezdett szétmállani és már le is törtek belőle darabok. Kérem javítsák ki a problémát, mielőtt kidől a tábla. Köszönöm! Üdv, Fülöp Balázs"-ra.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt II. kerületi Városfejlesztő Zrt.,

    a probléma továbbra sem oldódott meg, a táblát rögzítő betonalapzat egyik fele hiányzik. Kérem javítását.

    Köszönöm!

    Üdv, Fülöp Balázs
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő, túraútvonalakra vonatkozó térképes tájékoztató tábla üzemeltetési jegyzékünkben nem szerepel, így azt Társaságunk nem üzemelteti.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A levélben jelzett táblát nem a Pilisi Parkerdő telepítette, nem a mi tulajdonunk, így a tábla felújításáról nem tudunk intézkedni.
    Megértését köszönjük

    [cid:image001.png@01D5439
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére