Megoldott

Olaj folyt ki az útra egy autóból

Anonim Járókelő

Frissítés 2019.09.05.: A kerület válasza alapján az FKF-nek továbbítva.
--

Budapesten, a IX. kerületben, a Berzenczey utca 11. előtt parkoló autóból rengeteg olaj folyt ki az útra

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Berzenczey u. 11

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszíne n a takarítást
    elvégeztük.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprofit
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapesten, a IX. kerületben, a Berzenczey utca 11. előtt parkoló autóból rengeteg olaj folyt ki az útra"-ról "Frissítés 2019.09.05.: A kerület válasza alapján az FKF-nek továbbítva. -- Budapesten, a IX. kerületben, a Berzenczey utca 11. előtt parkoló autóból rengeteg olaj folyt ki az útra"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Budapest IX. ker. Berzenczey u. 11. sz. ingatlannál az úttestre kifolyt olaj ügyében az Önkormányzat nem jogosult intézkedni, panaszát megküldtem a Fővárosi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére