Megoldott

Letörték a szemetes tetejét

Kispesten a 194-es Kossuth Lajos utca (Határ út felé) buszmegállóban kihelyezett szemetes tetejét letörték.
Kérem, gondoskodjanak a szemetes helyreállításáról!

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelöl helyszínen munkatársaink a hulladékgyűjtő tartály fedelét kicserélték.
    Kérjük válaszunk szí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították a szemetest! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították a szemetest! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a Dembinszkyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére