Megoldott

3 hete nincs felszedve a kiszórt homok

A kereszteződésben volt egy baleset. A sérült gépkocsiból kifolyt olajat homokkal itatták fel, ami a mai nem lett összeszedve. A kereszteződés amúgy is veszélyes, de így még jobban, hiszen fokozottan fennáll a kerék megcsúszásának, illetve kipörgésének a lehetősége.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Részvénytársaságunkhoz 2013.04.30-án továbbított lakossági bejelentéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A bejelentő által kifogásolt terület - XIX. kerület Nádasdy u...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Káposztásmegyer, Mogyoródi-patak (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszabadult purhab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére