Megoldott

kivilàgítatlanul otthagyott kàtyù jelzö

FRISSÍTÉS 2019.08.02.:
Augusztus 1-én még ott volt.

---
kivilàgítatlanul otthagyott kàtyu jelzö

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákos út 233

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    Sikerült megoldani a problèmàt, köszönöm a segítsèget!
  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "kivilàgítatlanul otthagyott kàtyu jelzö"-ról "FRISSÍTÉS 2019.08.02.: Augusztus 1-én még ott volt. --- kivilàgítatlanul otthagyott kàtyu jelzö"-ra.

  • Havasi Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Augusztus 1-én még ott volt.
  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, July 31, 2019 1:40 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére