Megoldott

Nem folyik le a csapadékvíz

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/29082/nem-folyik-le-a-csapadekviz

Megismételem a bejelentést! Kérem a csatornarácsot és az úttestet egy szintbe hozni, hogy a csapadékvíz lefolyhasson. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ányos u. 9

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, hogy megcsinálták, bár szerintem a csatornarácsot kellett volna lejjebb süllyeszteni, nem az úttest egy részét megemelni Így majd pár méterrel odébb fog felgyűlni a víz.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    És mikor?
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésében leírt útsüllyedés javítására vonatkozóan a munkálatok elvégzését szerződött partnerünknél meg fogjuk rendelni.

    A megvalósulásig szíves tür
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Köszönjük továbbított üzenetét!
    Tájékoztatom, hogy F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Mura-Mészáros Péter Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A társaságunk által üzemeltetett
    víznyelőrács tartja az úttest szintjét.
    A víznyelő körül kialakult mélyedések mi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt, nyitott elektromos tárgy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Víz

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Táborhegyi út folyókarács állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Farkastorki út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére