Megoldott

Beszakadt a járda széle

Beszakadt a járda szél az újpalotai út és a Dugonics utca sarkán a kerékpárút mellett.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Dugonics u. 16

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott Köszönöm
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Járókelő :) Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére