Megoldott

Szemétben úszik a Rákóczi út

Kutyahugy szag, kutyaszar szag, szemét, csikkek mindenhol a város egyik fő közlekedési útvonalán. Ez a szakasz nyáron legalább napi egy VIZES takarítást igényel, ami főváros hatáskörbe tartozik. Aki nem hiszi, szagoljon utána.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út 24

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamivel jobb, mint a múltkor, de azért még van hova fejlődni.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, a Rákóczi út 24. szám előtt az útpálya takarítását
    elvégezték, a továbbiakban is naponta elvégzik munkatársaink.
    Az ing
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden hétvégén így. Nem csak ott, az egész belvárosban.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Képek még.
  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére