Megoldott

Falevelek vastagon

A Szugló utcában az Emma utca sarkától vastagon oda van ragadva a régi falevelek esővel, sárral kevert vegyülete. A Szugló utca több részét már megtisztították, de az a gond, hogy hétköznap itt sorban kocsik állnak. Valahogy meg kéne szervezni, hogy lezárni a parkolás elől, hogy lehessen itt is takarítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen, a Szugló utca jelzett szakaszának takarítását munkatársaink elvégezték.
    Kérjük...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínt gépi erővel 2015.04.11-én és 2015.04.13-án takarítottuk.
    A Szugló utca egyes sza...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére