Megoldott

Tábla erdő a Dagályban

Tessék mondani milyen tiltó- vagy korlátozó tábla van a gyalogátkelő tábla mögé dugva?
Az utcán közlekedőnek ugyanis esélye sincs időben látni és értelmezni az a két kerek piros keretes táblát.

A Dagály utcán a Váci út felé haladva a Karikás Frigyes utca kereszteződésében kitakarják egymást a táblák. Kérem oldják meg, hogy látsszon, aminek latszani kell, és/vagy szüntessenek meg néhány felesleges táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagály u. 8

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez rendben elkészült. A gyalogátkelő táblát előrébb helyezték. Billenthető megoldottra.
  • Nagy Márton visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Dagály u. - Karikás Frigyes u. sarkán található, takarást okozó kijelölt gyalogos-átkelőhely jelzőtábla áthelyezéséről Társaságunk gondos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére