Megoldott

Elhagyott autó.

Anonim Járókelő

Több hónapja lerakott jármű, kérjük a közterület-felügyeletet ellenőrizze jogszerűen tartózkodik-e a jármű a közterületen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Értesítés miatt feltehetőleg a tulajdonos elszállította, köszönjük a közreműködést.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 2406/022-318/19

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését, intézkezdünk!

    Budapest, 2019.07.22.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő

    2019-07-18 11:18 időpontban Járókelő.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére