Megoldott

Hiányzó Szemetes - Óra út

Helyszín: 212-es autóbusz Óra út megállója, Boráros tér felé
Probléma leírása: A szemetes eltűnt, csak az oszlopon maradt maradványai árulkodnak korábbi jelenlétéről.
Megoldási javaslat: Kérem, pótolják a hiányzó szemetest!

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Hoztam róla egy képet is! :)
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen munkatársaink pótolták a hulladékgyűjtőt.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vét...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    autó maradványok az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Orbánhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére