Megoldott

Eltömődött összefolyó

FRISSÍTÉS 2019.07.26.:

Majdnem hibátlan, csak egy szálat törtek le belőle.

-----

Kérem tisztítsák ki a képen látható összefolyót!

Az Örs Vezér téren van, a zuglói oldali buszmegállóknál, a középen lévő két pavilonnál található.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt is megcsinálták, szuper!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.07.26.: Majdnem hibátlan, csak egy szálat törtek le belőle. ---------------------------- Kérem tisztítsák ki a képen látható összefolyót! Az Örs Vezér téren van, a zuglói oldali buszmegállóknál, a középen lévő két pavilonnál található."-ról "FRISSÍTÉS 2019.07.26.: Majdnem hibátlan, csak egy szálat törtek le belőle. ----- Kérem tisztítsák ki a képen látható összefolyót! Az Örs Vezér téren van, a zuglói oldali buszmegállóknál, a középen lévő két pavilonnál található."-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem tisztítsák ki a képen látható összefolyót! Az Örs Vezér téren van, a zuglói oldali buszmegállóknál, a középen lévő két pavilonnál található."-ról "FRISSÍTÉS 2019.07.26.: Majdnem hibátlan, csak egy szálat törtek le belőle. ---------------------------- Kérem tisztítsák ki a képen látható összefolyót! Az Örs Vezér téren van, a zuglói oldali buszmegállóknál, a középen lévő két pavilonnál található."-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemaradt a kép.
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Majdnem hibátlan, csak egy szálat törtek le belőle.
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították az
    eldugult víznyelőt a megadott helyszínen.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilazult csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére