Megoldott

Boráros téri szemetes egyike

Helyszín: 4-6-os Boráros tér megállója, Új-Buda központ illetve Móricz Zsigmond körtér felé
Probléma leírása: A szemetest lerúgták a helyéről. A kép készítésekor még megvolt az edény, mára már eltűnt és csak a teteje maradt ott.
Megoldási javaslat: Kérem, pótolják a szemetest!

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő helyszínen a hulladékgyűjtő tartályt pótolták munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves tudomá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták az edényt és rögzítették a villamosmegálló oszlopához! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Wcnek használt rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét/ágy/ a járdán több napja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állandó szemét a Vágóhíd utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére