Megoldott

kidőlt oszlopok

Anonim Járókelő

Az. I. kerületben, a Zsolt utcai emelkedőn az Aldi építkezése idején dőlt ki két oszlop.
(Feltehetően az egyik jármű volt, amelyik az építkezés során arra járt.)

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 50

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A munkát elvégezték. Most már minden rendben.
  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • I. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a parkolásgátló oszlopok pótlásáról intézkedünk, legyártással együtt várhatóan kb. 1-2 hónap.
    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros I. kerület Budavá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére