Megoldott

Elhanyagolt, szemetes járda

Szemetes és elhanyagolt a járda az ELMŰ "Kőtéri Alállomás" épülete előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 30-32

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük elektronikus levelét. A terület takarítását elvégeztük. Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus levélben egyaránt!
    Üdvözlettel, Turóczi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Angyal Kati bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére