Megoldásra vár

Kint hagyott táblák

Anonim Járókelő

Kb egy hónapja valami árokásás féleség volt errefelé, de már hetek óta visszatemették. Se korlátok, se terelés, se semmi nincs már, minden visszaállt az eredeti rendjébe. Kivéve, hogy pár utcát a jelölt helyen zsákutcává nyilvánítottak, de ezt semmi nem indokolja, teljesen átjárhatóak (talán 1-2 nap volt, ameddig nem lehetett itt autóval átmenni). A táblákat nyilvánvalóan tévedésből hagyták kint, ideje lenne begyűjteni ezeket.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kazal u. 52

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület! Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a kint hagyott ideiglenes táblák megszüntetésére intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolva a helyszíni fotók. A jelentés második képe nem tudom, hogy keveredett ide, mert azt nem én készítettem és nem is a helyszínről való.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a fotókat.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv! Fényképem nincs róla, de kb így néz ki a helyszín.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az illetékes...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére