Megoldatlan

kiszàradt facsemete

kiszàradt facsemete a focipálya mellett, csatoltam gmaps tàjolàst is.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Homoktövis u. 105

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A kiszáradt fácska pótlását a 2020 tavaszi ültetési szezonra előjegyeztük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00048748 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére