Válaszra vár

Félig megszüntetett zebra

Tisztelt Budapest Közút!

A III. kerületi Bécsi út - Kubik utca kereszteződésében korábban megszüntettek egy gyalogátkelőt, ám az ahhoz tartozó elemeket (táblák, lámpák, hozzájuk kapcsolt gombok) a mai napig nem szerelték le. Kérem, ha nincs különösebb akadálya, szíveskedjenek ezeket leszerelni. A város más pontjain valószínűleg nagyobb szükség van rájuk. Kérem továbbá, hogy az útburkolati jel maradványait is szíveskedjenek megszüntetni, elhalványítani.

Intézkedésüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 10 258

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kint hagyott táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kazal utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére