Megoldott

Por

Tisztelt Illetékes!

A közelmúltban közmű-helyreállítási munkákat végeztek a Cirok és a Széplak utca sarkán, akkor került az útra nagyobb mennyiségű por.
Kérem, hogy tisztítsák meg az utat!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széplak u. 1

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín takarítását
    elvégeztük.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprofit Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére