Megoldott

Kidőlt oszlop

Tisztelt Illetékes!

Kérem, szíveskedjenek a III. kerületi Vörösvári út - Körte utca kereszteződésében található kidőlt oszlopot helyreállítani.

Intézkedésüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai rendelőintézet

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték, köszönöm!
  • Fónai Kende visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!
    Észrevételét köszönjük, a műanyag terelőoszlop helyreállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kocsis Sándor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomlassítás kérése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kocsis Sándor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére