Megoldott

Úttestre belógó sitteskonténer

Az Andrássy út 29. Elött hanyagul lerakott konténer akadályozza a kerékpáros forgalmat !!!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 10

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Buda Pest bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Budapest info

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Széchenyi Lánchíd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    közegészségügyi probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan járdahasználat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére