Megoldott

Kidőlt tábla

Tisztelt Illetékes!

Kérem, hogy állítsák helyre a képeken látható kidőlt táblát!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 93E

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület! Tisztelt Bejelentő!

    Tévesen elküldött előző válaszunk helyesen a következő: A jelzőtábla helyreállítására intézkedtünk. A pótlás azóta meg is történt.

    Üdvözlettel:

    BUDA
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Vándorolnak a darabok
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kocsis Sándor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomlassítás kérése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kocsis Sándor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére