Megoldott

Aszfalt és beton törmelék

A Mádi utca 167. előtt található a képen is látható törmelék.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    Örömmel tudatom, hogy a fenti probléma megoldódott.
    Az Önkormányzat feltöltette a területet és így már kultúrált környezet fogadja a lakóházban élőket, valamint probléma mentesen l...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kihelyezett hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy nagyobb kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gránátos utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére