Válaszra vár

A térképen jelölt parkolóban, rendszám nélküli autók pihentetés.

Sréhen szemben az önkormányzati rendészettel,
rendszám nélküli autók.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Mozaik u. 26

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu” !

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Buda Pest bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Tilos lenne a parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére