Megoldásra vár

Zebra

Kérem fessék újra az útburkolati jeleket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ország út 3

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A III. kerület Ország úton a Csobánka térnél lévő gyalogos-átkelőhely burkolati jeleinek felújítása idei fenntartási programunkban szerepel, a kivitel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére