Megoldatlan

éjszakai zaj a mátyásföldi repülőtér környékén

Anonim Járókelő

Jellemzően a hétvégén vagy annak közeledtével, este 10:00 után a Mátyásföldi repülőtérhez vezető úton (Újszász utca) autósok és/vagy motorosok gyorsulási versenyeket és drifteket, gumiégetéseket rendeznek, mint annak nyoma a képen is jól látható. Sajnos a zajt nem tudom csatolni, az marad a mi zaj okozta álmatlan éjszakáink okozója. Szeretném kérni járják végig a környéket néhány éjszaka és járjanak utána a dolognak, mert elég nehéz így a környéken élőknek aludni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Helikopter leszálló

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos ma dél körül ugyanúgy csikorogtak azok a gumik mint az elmúlt napokban többször is, bejelentés azért nem érkezik mert rendszerint 10 perc alatt sz@rrá égetik azokat a gumikat, mire kiérne valam...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes XVI. kerületi Rendőrkapitányság válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megküldve a XVI. Kerületi Rendőrkapitányság részére.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a Tisztelt Bejelentőt, hogy a rendőrséget is tájékoztassa az estről. A közterület-felügyelet szolgálati időben meg tudja nézni.

    Közter
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beomló árok és út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Meszes utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére