Megoldott

Elhajlott KRESZ tábla

A fényképen látható, Horváth Mihály tér előtti gyalogátkelőnél lévő tábla elhajlott, ki kellene cserélni, vagy megjavítani. Csatolok egy streetview kivágatot is.
A fényképek 2019. 07. 09-én készültek.
Köszönöm az intézkedést.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u. 68

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen, a tábla ki lett cserélve! A fényképet július 19-én kora este készítettem.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére