Megoldott

Hiányzó aknafedlap

Anonim Járókelő

A SIbrik Miklós úti felüljáró alatt, a Vaspálya utcánál hiányzik egy esővízakna fedlapja. A felüljáróról érkező csapadékvíz fogadója.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Vaspálya u. 59

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat segíti.
    Munkatársaink pótolták a hiányzó aknafedelet és helyére helyezték az
    illetéktelenül félretolt fedlapot.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére