Megoldott

lekopott zebra felfestès

lekopott zebra felfestès

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    ùjra festettèk, köszi szèpen!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Reitter Ferenc u. - Kisgömb u. csomópontban található gyalogosátkelőhely burkolati jeleinek felújításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Reitter Ferenc u. - Kisgömb u. csomópontban található gyalogosátkelőhely burkolati jeleinek felújításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Farkas Dénes hozzászólt a bejelentéshez.

    Nah ez szuper lenne ha megcsinalnak!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére