Megoldott

lekopott jàrda felfestès

lekopott járda felfestès

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Mór u. 10a

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    ùjra festettèk a zebràt
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    ez tovàbbra sem kapott ùj festèst
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos ezt a zebràt nem festettèk mèg ùjra
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Reitter Ferenc u. - Mór u. csomópontban található gyalogosátkelőhely burkolati jeleinek felújításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét ké
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére