Megoldott

Parkban parkolás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.09.15.:

Minden hétvégén.

-----

FRISSÍTÉS 2019.07.29.:

Egy átlagos hétvége a ligetben. Egyáltalán nincs megoldva. Rendszeres ellenőrzésre van szükség, különösen hétvégente.

-----

Rendszeresen parkolnak járművek a városligetben a füvön a Konrad Adenauer út mentén. Nem értem, hogy miért kell felparkolni a fűre, ha már mindenképp odáig kell menni autóval, miért nem jó a betonon leparkolni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Konrad Adenauer út

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.07.29.: Egy átlagos hétvége a ligetben. Egyáltalán nincs megoldva. Rendszeres ellenőrzésre van szükség, különösen hétvégente. ----- Rendszeresen parkolnak járművek a városligetben a füvön a Konrad Adenauer út mentén. Nem értem, hogy miért kell felparkolni a fűre, ha már mindenképp odáig kell menni autóval, miért nem jó a betonon leparkolni."-ról "FRISSÍTÉS 2019.09.15.: Minden hétvégén. ----- FRISSÍTÉS 2019.07.29.: Egy átlagos hétvége a ligetben. Egyáltalán nincs megoldva. Rendszeres ellenőrzésre van szükség, különösen hétvégente. ----- Rendszeresen parkolnak járművek a városligetben a füvön a Konrad Adenauer út mentén. Nem értem, hogy miért kell felparkolni a fűre, ha már mindenképp odáig kell menni autóval, miért nem jó a betonon leparkolni."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2019.07.29 "Egy átlagos hétvége a ligetben. Egyáltalán nincs megoldva. Rendszeres ellenőrzésre van szükség, különösen hétvégente. " ----- Rendszeresen parkolnak járművek a városligetben a füvön a Konrad Adenauer út mentén. Nem értem, hogy miért kell felparkolni a fűre, ha már mindenképp odáig kell menni autóval, miért nem jó a betonon leparkolni."-ról "FRISSÍTÉS 2019.07.29.: Egy átlagos hétvége a ligetben. Egyáltalán nincs megoldva. Rendszeres ellenőrzésre van szükség, különösen hétvégente. ----- Rendszeresen parkolnak járművek a városligetben a füvön a Konrad Adenauer út mentén. Nem értem, hogy miért kell felparkolni a fűre, ha már mindenképp odáig kell menni autóval, miért nem jó a betonon leparkolni."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden hétvégén.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszeresen parkolnak járművek a városligetben a füvön a Konrad Adenauer út mentén. Nem értem, hogy miért kell felparkolni a fűre, ha már mindenképp odáig kell menni autóval, miért nem jó a betonon leparkolni."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.07.29 "Egy átlagos hétvége a ligetben. Egyáltalán nincs megoldva. Rendszeres ellenőrzésre van szükség, különösen hétvégente. " ----- Rendszeresen parkolnak járművek a városligetben a füvön a Konrad Adenauer út mentén. Nem értem, hogy miért kell felparkolni a fűre, ha már mindenképp odáig kell menni autóval, miért nem jó a betonon leparkolni."-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy átlagos hétvége a ligetben. Egyáltalán nincs megoldva. Rendszeres ellenőrzésre van szükség, különösen hétvégente.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett helyszín nem a Zuglói Önkormányzati Rendészet illetékességi
    területe, ezért a bejelentést továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzati
    Rendészeti Igazgatóság felé.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére