Megoldott

Beszakadt vízelvezető rács

Tisztelt Illetékes,

a III. kerületi Szépvölgyi út 35-37 számnál lévő irodaház előtt beszakadt a vízelvezető csatorna.

Kérem oldják meg a problémát, hárítsák el a balesetveszélyt!

Köszönöm!

Üdvözlettel, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szépvölgyi út 35

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Tisztelt „Járókelő.hu”!

    A Budapest III. kerület Szépvölgyi út 35. számnál lévő beszakadt vízelvezető csatorna ügyével kapcsolatban tájékoztatom, hogy kollegáink bejárást tartottak a helyszínen és meg
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu” !

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Magasan a víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ömlik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére