Megoldott

Undorító graffiti

Tisztelt FKF!
Kérem, hogy sürgősen takarítsák le a nagy mennyiségű firkát a Margit híd budai hídfőjéről. Valamint mindenképpen tegyenek feljelentést és nézzek vissza a kamerák felvételeit, mert ez nem csak egy sima “tag” hanem szándékos és főképp értelmetlen elcsúfítása egy emlékműnek.
A gyors munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a graffitit
    eltávolítottuk.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprof
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Á László
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére