Megoldott

Eldugult víznyelők

A Pongrátz Gergely téren több víznyelő is el volt dugulva május 22-én.
Kérem ezeknek a tisztítását, amennyiben azóta ez nem történt meg.
Egyéb esetben bejelentésem tárgytalan.

Probléma helyszíne
Budapest Nagy Lajos király útja 47a

Hozzászólások

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom száraz időben tekintették meg...
    Légyen megoldott, ha mégsem, szólok úgyis
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szécsi András Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Munkatársaink ellenőrizték a megadott helyszínen lévő víznyelőket és
    megállapították, hogy azok tiszta és üzemképes állapotban vannak.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Hupsz, ez véletlen volt :{
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a képet, most megnyigodtam
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szemből az egyik víznyelő, elég ramaty állapotban van azon túl, hogy a vizet se nyeli.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult talán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Krenedits Sándor utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére