Megoldott

Odaragadt levélszőnyeg

Az Álmos vezér útján vastagon oda van ragadva a lehullott levélréteg az út szélére, a közelben lévő parkolóban és egészen hosszú részen. Erre is jöhetnének közmunkások egy kicsit takarítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt Álmos vezér út kézi és gépi takarítását munkatársaink elvégezték.
    Kérjük válaszunk tudomás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére